Glamping Valašsko

Program

Pro zamilované

ať máte na sebe klid

Inspirujte se příběhem Petra a Jany, kteří k nám vyrazili. 

Petr má mít o víkendu narozeniny a tak se Jana rozhodla ho překvapit zážitkovým ubytováním v Glampingu Valašsko (GV). Petr a Jana jsou zamilovaný pár. On právě povýšil ve svém prvním opravdovém zaměstnání a ona je před dokončením vysoké školy. Oba dva se těší na zasloužený odpočinek a ví, že si víkend spolu pořádně užijí. 👇🏽

Ještě před příjezdem se Jana dohodla s týmem GV, aby po příjezdu měli ohřátou vodu v koupací kádi – je to narozeninové překvapení pro Petra, který vůbec neví, kam spolu na víkend vyrazili. 

1. den

Příjezd

Do GV dorazili v 15 hodin. Poté co si vybalili kufry a zběžně prozkoumali blízké okolí. Petr rovnou skočil k přírodní studánce ochutnat čerstvě načepovanou vodu a Jana mezitím obhlédla Wellness a zkontrolovala vodu – je akorát ke koupání. O odpoledním programu měli hned jasno. 

Petr nejdříve naštípal dříví a zatopil v saunových kamnech. Jana připravila na terase čaj. Po třetím kole saunování už oba dva cítili zdravou únavu, tak se oba dva naložili do vyhřáté kádě.

Po radovánkách ve wellnessu si spolu připravili večeři a při červánkách si ji oba dva vychutnali na terase.

Po společné meditaci se cítili oba tak utahaní, že se pro dnešek rozhodli jít raději spát.  Usínají v úzkém obětí při poslechu tekoucího potoka.

2. den

Odpočinkový den

Po společné meditaci a ranní snídani si Jana zacvičila Yin yogu s Patricií (video) a Petr se zatím natáhl do hamocku s knížkou.

Na oběd vyrazili do místní restaurace, vy si ale můžete půjčit kola a dojet do některé z těchto vypsaných.

  • Penzion na parni pile (1km)
  • Pizerie Ponko (1km)
  • Lidový dům
  • Restaurace u Vleku (
  • U Výchopňů (10km)
  • Kyčerka (13km)
  • Chata Gigula  (14km)

 

Zamilovaný pár se ještě po cestě zastavil v místním COOPu, aby si nakoupili suroviny na přípravu večeře. 🙂

Po návratu do glampingu si zahráli na terase karetní hru, vyměnili si mnoho dlouhých pohledů i letmých polibků. Při jednom z nich se Jana zeptala Péti, jestli má nějaké přání, které by chtěl o víkendu splnit. To si ale nechali pro sebe. 

Večeři připravili společně a vychutnali si ji na terase s nočním výhledem na hvězdy.

 

3. den

Lázně Luhačovice

Luhačovice patří mezi nejvyhlášenější lázeňská města v Česku. Kromě bohaté nabídky zdraví prospěšných i relaxačních wellness programů v každém ročním období vás okouzlí také jedinečnou architekturou. A když už tu budete, nezapomeňte ochutnat zdejší minerálku, legendární Vincentku. 

4. den (odjezd)

Výstup na Kohútku

Procházku po hřebeni Javorníků zvládne kdokoliv – i děti či nesportovci. Za nenáročný výšlap na vrchol vás pak Kohútka odmění nezapomenutelným výhledem a krásnou okolní přírodou. Po cestě se navíc můžete stavit na báječné borůvkové knedlíky.