Glamping Valašsko

Kam

vyrazíme v zimě?

beskydy křížem krážem

Valašsko nabízí mnoho možností, jak si užít pořádné zimní radovánky. Od lyžování, běžkování, až po otužování ve venkovních nádržích či spočinutí v aquaparku  (Mapy.cz nebo na Google Mapách)

A že by Vám byla zima v maringotce se bát nemusíte, v dřevníku naleznete hromadu suchého dřeva a v maringotce poctivá kamna Jotul a deky z ovčí vlny. Doporučujeme využít koupací kádě, po zatopení nabízí vodu o teplotě okolo 40 stupňů Celsia (pozor, při nízkých teplotách může doba zahřátí trvat až 6 hodin). V porovnání sauna zabere pouhých 45 minut vytápění.

PS: Připadá Vám, že zde něco chybí? Ozěte se nám, budeme moc rádi za doplnění. 🙏🏽

stovky kilometrů před námi

Běžky

Naše maringotka se nachází na Beskydské magistrále, která momentálně nabízí délku přes 200km🗺 upravovaných tratí. Ty navazují na další tratě na hřebenovce Javorníků a Kohútky

Navazující tratě jsou k vidění na Ski mapěZkontrolujte si aktuální stav tratí na portálu kam za sněhem.

Přidáme trochu adrenalinu

Lyže

Všechna doporučená místa naleznete zde: Mapy.cz, Google Maps

Život je krátký, tak si ho užívejte

Otužování

Vykoupejte se v Bečve, nedaleko našeho ubytování je vidět dobře přístupné místo pod jezem.  (Mapy.cz, Google Maps)

A nebo se připojte k místním otužilcům a zúčastněte se společného otužování ve vodní nádrži Balaton na Novém Hrozenkově. (Mapy.cz, Google Maps)

Záložní plán

aquapark

Ve Velkých Karlovicích naleznete Aquapark Vodní Svět. Skvělý záložní plán, pokud počasí nepřeje jakýmkoliv venkovním aktivitám,. Ten nabízí prostor pro oddech i místo, kde snadno uklidíte děti tak, abyste si mohli dopřát chvíli nerušeného soukromí ve wellness. (Mapy.cz, Google Maps)